Make-Up Consultant

Magazinul „INGLOT” anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Invităm persoane creative, talentate, care știu să pună în valoare frumusețea și stilul și dornice să facă parte dintr-o echipă de profesioniști!

Oferim:

  • loc de muncă și posibilități de dezvoltare profesională în cadrul uneia din cele mai mari companii internaționale;
  • salariu motivant;
  • angajare oficială în cîmpul muncii cu respectarea tuturor prevederilor legale;
  • oportunități de carieră.

Cerințe față de candidați:

  • deținerea unei diplome de make-up artist;
  • onestitate, perseverență în atingerea scopurilor;
  • cunoașterea limbii de stat.

Responsabilități:

  • cunoașterea în detaliu a produselor „INGLOT” și oferirea de consultații clienților (organizăm instruire);
  • prestarea de servicii calitative clienților și urmărirea fidelizării lor;
  • efectuarea tuturor tipurilor de machiaj profesionist.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie și link-uri la conturile Dvs. pe rețelele de socializare la adresa electronică: inglotmoldova@gmail.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide