Старший кассир | Casier superior

Компания JYSK приглашает на работу старшего кассира!

Торговая марка JYSK - это международная сеть магазинов, в которых можно приобрести различные товары для дома. На сегодня в состав JYSK входят 3300 магазинов в 48 странах мира!
Если Вы хотите быть одним из нас, отправьте свое резюме и станьте частью нашей команды!

Мы предлагаем:

  • стабильную заработную плату;
  • официальное трудоустройство с первого дня и полный соц. пакет;
  • удобный график 4 рабочих дня / 2 выходных дня.

Обязанности:

  • работа на кассе;
  • проведение инкасаций;
  • заполнение кассовой книги;

Требования:

  • специальное образование;
  • опыт работы: не мене одного года старшим кассиром;
  • знание русского и румынского языка.

Если прочитав объявление, Вы подумали - это про меня, отправите нам свое резюме на адрес электронной почты: cv_jysk@taroldd.com с указанием должности.

Compania JYSK invită la lucru casier superior!
Marca comercială JYSK este o rețea internațională de magazine, unde puteți cumpăra diverse articole de uz casnic. Astăzi, JYSK este format din 3.300 de magazine în 48 de țări din întreaga lume!

Dacă vrei să fii unul dintre noi, trimite-ți CV-ul și fă parte din echipa noastră!

Compania oferă:

  • salariul atractiv şi la timp;
  • angajare oficială (pachetul social întreg);
  • program de lucru: 4 zile lucratoere / 2 zile libere.

Responsabilitati:

  • efectuarea operațiunilor de casă;
  • efectuarea încasărilor;
  • completarea registrului  de casă şi control.

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii superioare sau medii de specialitate;
  • experienţă la un post similar minimum 1 an;
  • cunoaşterea limbilor română, rusă.

Dacă, după ce ați citit anunțul, ați crezut că este vorba despre mine, trimiteți-ne CV-ul dvs. la adresa de e-mail: cv_jysk@taroldd.com cu o indicație a poziției.

E-mail: cv_jysk@taroldd.com
067205206

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide